Curso 2016-17

PROFESOR/A ESPECIALIDADE TITORIAS
INFORMACIÓN CARGOS
Acordeón
Padrón Gomez, Marcos Acordeón Luns de 17 a 18 h.  XD
Calvo Meizoso, Virginia Acordeón Venres de 21 a 21:30 h.
Canto
Collazo Alonso, María Gloria Canto Mércores de 19 a 20 h.
Rodríguez Fariña, María Concepción Canto Luns de 21 a 22 h. Web  XD
Corda
Simoes Blanco, Antonio Contrabaixo Xoves de 20 a 21 h.
Vicente Santacruz, Salvador Javier Viola Martes  de 18 a 19 h.
González Artime, C. Micaela Violín Mércores de 17 a 18 h.  XD
Heredia Cegarra, Sergio  Violín  Luns de 21 a 22 h.  Info
Lamas Carral, Xacobe Violín Xoves de 18 a 19 h.
Quintillán Núñez, Marina Violín Luns de 17 a 18 h.
Pocius, Mykolas Violín Luns de 17 a 18 h
Pérez Iglesias, Elena Violoncello Luns de 21 a 21:30 h.
Pérez Álvarez, Víctor Manuel Violoncello Venres de 18 a 19 h.
Nogueira Pérez, Cristina Violoncello Venres de 15:30 a 16:00 h.
Corda Pulsada
Bonamis Pérez, Bruno Guitarra Martes de 18 a 19 h.
Fernández Ibuzquiza, Fernando Guitarra Mércores de 17 a 18 h.  XD
Valle Gutiérrez, Miguel Ángel Guitarra Xoves de 16 a 17 h.
Fundamentos
Carro Martínez, José Luis Fundamentos Martes de 21 a 22 h.  XD
Gómez Cernadas, Juan Carlos Fundamentos Luns de 20 a 21 h.
Pedrosa Ruiz, José Luis Fundamentos Martes de 16 a 17 h
Sicilia Poyato, Carmen Rocío Historia da Música Xoves 19 a 19:30 h.
Pena Fernández, Rosa Mª Historia da Música Venres 21 a 21:30 h.
Linguaxe Musical
Ardao Vilageliu, Mª Carmen  Linguaxe Musical Luns de 20 a 20:30 h. e Martes de 20 a 20:30 h.
Couto Ogando, Verónica Linguaxe Musical Luns de 21 a 22 h. Coordinadora Grao Elemental
Fernández Vila, Ana Gloria Linguaxe Musical Luns de 21 a 21:30 h.
Pérez Pintos, Mª Soledad Linguaxe Musical Martes de 16:00 a 16:30 h.
Portas Conde, Iria Linguaxe Musical Luns de 21 a 21:30 h. e Xoves de 16 a 16:30 h.  XD
Sánchez Ordaz, Nanette Linguaxe Musical Martes de 20 a 20:30 h. e Xoves de 21 a 21:30 h.
Música Antiga
Alvar Vázquez, Antonio Frauta de Bico Luns de 18:00 a 19 h.
Artal Moreno, P. Arquímedes Viola da Gamba Venres de 19 a 20 h.  Web  XD
Mangana Izquierdo, Verónica Clave Mércores de 18 a 19 h.
 Uxía Delgado Instrumentos de Corda Pulsada do Renacemento e do Barroco
Percusión
González Outumuro, David Percusión Luns de 20 a 21 h. Web Coord. Equipo de dinamización da lingua galega
Pérez Mestre, Jorge César Percusión Martes de 21 a 22 h. Info  XD
Piano
Álvarez González, Mª Emilia Piano Luns de 21 a 21:30 h.
Cabaleiro Paz, Lorena Piano Mércores de 20 a 21 h.
Camacho González, Víctor Piano Xoves de 17 a 17:30 h.
Candisano Mera, J. Agustín Piano Martes de 20:30 a 21:30 h
Comesaña Estévez, Fernando Piano Luns de 21:30 a 22 h. e Martes de 21:30 a 22 h. Coordinador Biblioteca
Del Rio Meijide, Javier Piano Luns de 20 a 21 h.
Dueñas Roca, Mauro Abel Piano Luns de 21 a 22 h.
Eiroa Mene, Alberto Piano Mércores de 19 a 19:30 h.
Folgar Ferreiro, Leticia Piano Martes de 19 a 20 h.  XD Piano Acompañante
García García, Gonzalo Piano Venres de 15 a 16 h.
González Alborés, Débora Piano Martes de 20 a 21 h.
Grela González, Pedro Antonio Piano Venres de 15 a 16 h.
Iglesias Fernández, José Piano Martes de 16 a 16:30 e Venres de 16 a 16:30 h.
Jorge Castro, Teresa Piano Mércores de 16 a 16:30 h. e de 21:30 a 22 h.
López Suárez, Edorta Piano Mércores de 16 a 16:30 h.
Martínez Díaz, Evelia Piano Mércores de 21 a 21:30 h. e Venres de 21 a 21:30 h. XEFA DE ESTUDOS
Martínez Iglesias, Luis Piano Mércores de 20 a 21 h. SECRETARIO
Reguilón Cabeza, José Luis Piano Martes de 15 a 16 h.  XD
Vila Alonso, Alberto Piano Mércores de 15 a 16 h
Vilas Alonso, Alberto Piano Martes de 15:30 a 16 h. e de 21 a 21:30 h.
Vento Madeira
Iván Maia Clarinete Luns de 15:30 a 16 h.
Collarte Bangueses, Rubén Clarinete Luns de 19:30 a 20:30 h.
Domínguez Cid, Nicanor Clarinete Luns de 17 a 18 h.
Vázquez de la Fuente, Federico Ramón Clarinete Luns de 18 a 19 h.
Calatayud Mas, Ferrán Fagot Venres de 20 a 21 h.
Lariño Rodal, Iago Frauta traveseira Luns de 21 a 22 h.  Coord. TICS
Vidal Crespo, Adelaida Frauta traveseira Venres de 15 a 16 h.
Garrido Caneiro, David Oboe Luns de 21 a 22 h.  XD
Estellés Olveira, Pablo Saxofón Martes de 16 a 17 h.  XD Música de cámara e conxunto
López Pereira, Begoña Saxofón Martes de 15 a 16 h.
Vento Metal
Cortés Franqueira, Raúl Trombón de varas Xoves de 18 a 19 h.
Rodríguez Hidalgo, Miguel Ángel Trompa Martes de 16 a 17 h.  XD
Magdalena Calvo, Sebastián Trompeta Venres de 13 a 14 h.
Mora Souto, Francisco Trompeta Luns de 19 a 20 h.  Coord. Calidade do Centro
Pérez Arias, Jose Trompeta Xoves de 13 a 14  VICEDIRECTOR
Lavía Fontán, Francisco Tuba Luns de 18 a 19 h.